REKLAMA

17-latek z marihuaną. Grożą mu 3 lata więzienia (FOTO)

PODKARPACIE. Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 17-letniego mieszkańca gminy Przeworsk, który miał przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze w trakcie kontroli ujawnili przy nim marihuanę. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału kryminalnego, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że 17-letni mieszkaniec gminu Przeworsk, może posiadać przy sobie narkotyki. W poniedziałek po godz. 16, podczas patrolowania Gorliczyny, zauważyli opisanego mężczyznę, który wsiadał do zaparkowanego forda.

Wewnątrz samochodu, oprócz 17-latka znajdował się jeszcze 35-letni kierujący. W trakcie sprawdzania danych, funkcjonariusze wyczuli charakterystyczny zapach, przypominający zapach marihuany. Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się, gdy przy 17-latku policjanci ujawnili papierowe opakowanie z zawartością suszu roślinnego.

Ponadto w trakcie przeszukania, w jego pokoju, kryminalni znaleźli woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego. Wstępnie przeprowadzone badanie na testerze narkotykowym wykazało, że zabezpieczone substancje to marihuana.

17-letek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy, w tym ustalają źródło pochodzenia środków odurzających.

źródło: KPP Przeworsk

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Tragedia w Odrzechowej. Mężczyzna przygnieciony przez ciągnik (ZDJĘCIA)


foto: KP PSP Sanok


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

18-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)