REKLAMA

22-latek zdewastował fontannę multimedialną. Odpowie przed sądem

PODKARPACIE. Policjanci z jarosławskiej komendy ustalili sprawcę, który końcem września zdewastował fontannę multimedialną, znajdującą się na zieleńcu miejskim przy ul. Konfederackiej w Jarosławiu. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec Jarosławia. Mężczyzna wszedł do fontanny i ukradł dyszę fontannową. Swoim działaniem uszkodził pompę o wartość 7,5 tys. zł.

303-248158

Końcem września br., funkcjonariusze z jarosławskiej jednostki otrzymali zgłoszenie o dewastacji fontanny multimedialnej znajdującej się na zieleńcu miejskim w Jarosławiu przy ul. Konfederackiej. Z zawiadomienia wynikało, że sprawca wykręcił dyszę fontannową i ją zabrał. W wyniku odłączenia dyszy uszkodzeniu uległa pompa wody. Wartość start na szkodę Gminy Miejskiej Jarosław, została oszacowana na kwotę 7,5 tys. zł.

Jarosławscy kryminalni, analizowali nagrania z kamer monitoringu oraz zbierali informacje w tej sprawie. Prowadzone czynności pozwoliły na ustalenie osoby odpowiedzialnej za uszkodzenie fontanny multimedialnej. Okazało się, że związek z tym zdarzeniem ma 22-letni mieszkaniec Jarosławia.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Fot. Internet

źródło: KPP Jarosław

06-10-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)