REKLAMA

24-latek miał przy sobie narkotyki. Wpadł podczas kontroli drogowej (FOTO)

PODKARPACIE. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierowcę audi, który miał przy sobie narkotyki. 24-letni mieszkaniec Przeworska wpadł podczas kontroli drogowej. Mężczyzna usłyszał już zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W środę, po godz. 21, na ul. Konopnickiej w Przeworsku, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli audi. Podejrzenie funkcjonariuszy wzbudziło dziwne zachowanie kierowcy. Szybko okazało się, co było powodem jego zdenerwowania.

W samochodzie 24-letniego mieszkańca Przeworska, policjanci znaleźli woreczki strunowe z białym proszkiem oraz suszem roślinnym. Wstępne badanie potwierdziło, że zabezpieczony susz to marihuana, natomiast biały proszek zostanie przekazany do laboratorium kryminalistycznego, w celu przeprowadzenia szczegółowej analizy.

24-latek został zatrzymany i trafili do policyjnego aresztu. Mieszkaniec Przeworska został przesłuchany i usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających.

Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP PRzeworsk

27-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)