REKLAMA

26-latek chciał popełnić samobójstwo! Błyskawiczna reakcja policjantów

W sytuacji kiedy zagrożone jest ludzkie zdrowie lub życie, liczy się każda minuta. Szybkie dotarcie do rannej osoby i udzielenie pierwszej pomocy, może uratować jej życie. Z taką sytuacją zmierzyli się dzielnicowi z Jasienicy Rosielnej. Funkcjonariusze dotarli do rannego 26-latka, zatamowali krwawienie i przekazali pod opiekę lekarzy.

 

  W środę około godz. 18, dyżurny brzozowskiej komendy odebrał zgłoszenie o mężczyźnie, który chciał targnąć się na własne życie, raniąc się w rękę. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna może znajdować się w sytuacji, która zagraża jego życiu.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze z Jasienicy Rosielnej, przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych, bardzo szybko dotarli do miejsca zamieszkania 26-latka. W łazience znaleźli rannego mężczyznę, który mocno krwawił. Dzielnicowi wiedzieli, że w takiej sytuacji ważna jest każda minuta. Natychmiast przystąpili do działania. Udzieli 26-latkowi pierwszej pomocy, założyli opaskę uciskową i opatrunek, który zapobiegł krwawieniu. Chwilę później na miejsce dotarła karetka pogotowia. Mężczyzna trafił do szpitala.

Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy i sprawnie przeprowadzonej interwencji, 26-latek szybko trafił pod opiekę lekarzy.

 

Źródło: KPP Brzozów

28-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)