REKLAMA

26-latek wybrał się rowerem na przejażdżkę i zaginął. Policjanci ruszyli z pomocą

TARNOBRZEG. Tarnobrzescy policjanci poszukiwali 26-latka, któremu ze względu na jego stan zdrowia, mogło grozić niebezpieczeństwo. Mężczyzna w południe wyjechał rowerem na przejażdżkę i nie wrócił. Zaniepokojona o jego życie matka, poprosiła policjantów o pomoc. Bez chwili wahania funkcjonariusze rozpoczęli jego poszukiwania. Przed północą odnaleźli zaginionego na drodze krajowej nr 77, w gminie Gorzyce. Mieszkaniec Tarnobrzega trafił pod opiekę rodziny.

uMdUTp

Ratowanie życia i zdrowia jest priorytetem w codziennej służbie każdego funkcjonariusza, a szybkie i skuteczne działania, niejednokrotnie pozwalają zapobiec tragedii.

Wczoraj po godz. 21, do dyżurnego jednostki policji zgłosiła się mieszkanka ul. Kochanowskiego w Tarnobrzegu, która zatroskanym głosem oznajmiła, że zaginął jej syn. Z przekazanych informacji wynikało, że 26-latek w samo południe, wyjechał rowerem na przejażdżkę i mimo późnej pory, nie powrócił do domu.

Mężczyzna nie informował rodziny dokąd się wybiera. Zrozpaczona kobieta przekazała, że z uwagi na chorobę syna, unika on kontaktów z innymi osobami, na dodatek nie zabrał ze sobą telefonu i nie może nawiązać z nim żadnego kontaktu.

Wiedząc, że nie ma chwili do stracenia, dyżurny jednostki do poszukiwań 26-latka, włączył wszystkie dostępne patrole pełniące służbę na terenie miasta oraz funkcjonariuszy z Baranowa Sandomierskiego, Nowej Dęby, Grębowa i Gorzyc. Mundurowi ustalili dokładny rysopis mężczyzny, sprawdzili szpitale w Tarnobrzegu, Nowej Dębie i Sandomierzu, dworce, tereny rekreacyjne lecz mężczyzny nigdzie nie było.

Przed godz. 23, jeden z policyjnych patroli odnalazł mężczyznę, na drodze wojewódzkiej nr 77 w Zalesiu Gorzyckim, w gminie Gorzyce. Mężczyzna twierdził, że przez 9 godzin jeździł rowerem po okolicznych miejscowościach. Był zmęczony i przestraszony. Policjanci przewieźli 26-latka do Tarnobrzega, gdzie został przekazany pod opiekę rodziny.

źródło: KMP Tarnobrzeg

06-10-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)