REKLAMA

28-latek wjechał w płot i garaż. Jego samochód dachował (ZDJĘCIA)

PILZNO / PODKARPACIE. Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w sobotni wieczór w Pilźnie w powiecie dębickim. Kierowca przeszarżował z prędkością i wjechał w ogrodzenie i garaż. Uszkodził również znajdujące się w środku samochód. Mimo ogromnych zniszczeń widocznych na kierowanym przez 28-latka pojeździe, mężczyzna wyszedł z tego bez szwanku. Był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło w sobotę krótko przed godziną 20:00 na ul. Węgierskiej w Pilźnie w powiecie dębickim.

28-letni kierowca Audi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i z impetem wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. Siła uderzenia sprawiła, że samochód uderzył również w blaszany garaż, a później dachował – relacjonuje przebieg zdarzenia st.asp. Jacek Bator, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy.

Mimo ogromnych zniszczeń widocznych na kierowanym przez 28-latka pojeździe, mężczyzna wyszedł z tego zdarzenia bez szwanku.

Uszkodzony został natomiast zaparkowany w garażu samochód Alfa Romeo.

Kierowca był trzeźwy. Ukarano go mandatem w wysokości 300 zł. Ze względu na stan Audi, policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.

W akcji brało udział między innymi 12 strażaków z jednostek OSP.

foto: OSP Pilzno

źródło: Red.


22-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)