REKLAMA

34-latek odpowie za usiłowanie włamania i uszkodzone drzwi

Policjanci z Komisariatu Policji w Dubiecku, ustalili sprawcę usiłowania włamania do sklepu spożywczego w Nienadowej. 34-letni mieszkaniec gminy Dubiecko usłyszał już zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

16 stycznia br., dyżurny przemyskiej jednostki otrzymał zgłoszenie dotyczące usiłowania włamania do jednego ze sklepów na terenie Nienadowej. Sprawca próbował sforsować drzwi wejściowe do sklepu wyłamując jedno ze skrzydeł. Spłoszony alarmem uciekł z miejsca zdarzenia i swojego zamiaru nie osiągnął.

Po przejrzeniu nagrań z kamer sklepowego monitoringu policjanci z Dubiecka rozpoznali sprawcę. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec gminy Dubiecko, który w przeszłości był już karany za podobne czyny. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem, a także nie uniknie odpowiedzialności za uszkodzone drzwi. Podczas przesłuchania, swoje zachowanie tłumaczył chęcią zaspokojenia pragnienia.

Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
za usiłowanie włamania i uszkodzone drzwi

457-282520

źródło:KWP

01-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)