REKLAMA

46-latka nie opanowała samochodu. Pasażerka w szpitalu (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Nozdrzcu. Kierująca toyotą straciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się z nadjeżdżającym z naprzeciwka fordem. Kierujący byli trzeźwi. Wskutek zderzenia pojazdów jedna z pasażerek toyoty doznała obrażeń i trafiła do szpitala.

Wczoraj około godz. 12, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Nozdrzec. Skierowani na miejsce funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 46-letnia kobieta kierująca toyotą, jadąc od strony Wary, straciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się z nadjeżdżającym z naprzeciwka kierującym fordem. Kierowcy byli trzeźwi. Oboje przewozili pasażerów.

W wyniku zderzenia pojazdów jedna z pasażerek toyoty doznała obrażeń. Kobieta karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala i trafiła pod opiekę lekarzy.

Policjanci apelują o ostrożność. Zimowa aura znacznie utrudnia jazdę. Pamiętajmy o tym, aby kierując pojazdem zawsze dostosowywać prędkość do panujących warunków drogowych.

źródło: KPP Brzozów

08-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)