REKLAMA

ANDRZEJ DEC: Radni PiS-u próbują przykryć niegodziwość tematem Jana Pawła II. Poziom łajdactwa przekracza wszelkie granice (WYWIAD VIDEO)

ANDRZEJ DEC: Radni PiS-u próbują przykryć niegodziwość tematem Jana Pawła II. Poziom łajdactwa przekracza wszelkie granice (WYWIAD VIDEO)

RZESZÓW24.PL / PODKARPACIE. Z Andrzejem Decem z Platformy Obywatelskiej, Przewodniczącym Rady Miasta Rzeszowa rozmawiamy o uchwałach, które pojawią się na zbliżającej się sesji, mieszkańcach osiedla Matysówka i ich sytuacji z działkami oraz zwołanej w ostatniej chwili sesji nadzwyczajnej, której tematem będzie Jan Paweł II. – Taki temat na sesji to tworzenie niepotrzebnych podziałów. Ja nie mam wątpliwości, że intencją radnych PiS-u, nie tylko w naszym mieście, ale wielu innych gminach, jest wywołanie szerokiej dyskusji, która przykryje ich niegodziwości. Nie mówię o konkretnych osobach tylko całej tej partii, której poziom łajdactwa przekracza wszelkie dopuszczalne granice!

1_159grafika poglądowa

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

23-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)