REKLAMA

Aresztowano trzech mężczyzn podejrzewanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków

RZESZÓW. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie trzech mężczyzn, podejrzanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy zabezpieczyli u nich blisko 8 kg suszu roślinnego oraz mefedron. Dwóch 35-latków i 34-latek usłyszało prokuratorskie zarzuty. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy, uzyskali informację, że mieszkaniec Rzeszowa, w miejscu swojego zamieszkania, może posiadać substancje zabronione. Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. We wtorek, pojechali do domu 35-latka i potwierdzili informację. W miejscu jego zamieszkania zabezpieczyli susz roślinny. Mężczyzna został zatrzymany.

rzeszow2

– W trakcie wykonywanych czynności, policjanci ustalili, że w ten proceder mogą być zamieszani jeszcze dwaj mieszkańcy powiatu rzeszowskiego, w wieku 34 i 35 lat. Funkcjonariusze pojechali do ich domu. Podczas przeszukania, znaleźli i zabezpieczyli susz roślinny oraz białą substancję. Obaj zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana i mefedron. Łącznie zabezpieczyli blisko 8 kg suszu roślinnego oraz 0,74 g mefedronu – poinformowała Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

rzeszow_1

Rzeszowscy policjanci, przesłali akta postępowania do Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów. Na podstawie zebranego materiału dowodowego, prokurator ogłosił im zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających w postaci suszu ziela konopi innych niż włókniste oraz mefedronu.

Decyzją Sądu Rejonowego w Rzeszowie, dwóch 35-latków oraz 34-latek, na trzy miesiące trafili do aresztu. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

19-12-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)