REKLAMA

ATAK WILKÓW: Łania znaleziona 10 metrów od domu (ZDJĘCIE 18+)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Skorodne to osada znajdująca się w gminie Lutowiska (powiat bieszczadzki). To właśnie tam doszło dziś rano (3 bm.) do ataku wilków na łanię. Domownicy znaleźli ją tuż przy ogrodzeniu, około 10 metrów od domów.

laniafoto: Mirosław Piela / fb

– Słyszeliśmy hałasy, około godziny 3 w nocy. Nie ma u nas jednak oświetlenia, więc nic nie było widać. Rano znaleźliśmy z kolei zagryzioną łanię. Wilki dorwały ją tuż przy ogrodzeniu – relacjonuje mieszkanka Skorodnego. – Wilki widzieliśmy wcześniej, ale z odległości. Zdarzyło się zauważyć ślady wokół ogrodzenia. Nigdy jednak nie doszło do ataku w tak bliskim sąsiedztwie naszych domów – dodaje.

Zdjęcie poglądowe

Wilki zaatakowały łanię praktycznie pod oknami domów w osadzie Skorodne. – Kolejne będą nasze zwierzęta hodowlane? – pyta retorycznie nasza rozmówczyni.

Drapieżniki stają się coraz bardziej zuchwałe. Wczoraj (2 bm.) informowaliśmy o ataku na drwali, pracujący w lesie: Wilki zaatakowały drwali! Odganiali je ryczącymi piłami (VIDEO)

03-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)