REKLAMA

BACHÓRZ: Międzygminny Festyn. Moc atrakcji. Zagra zespół Mr. Zoob! (PROGRAM)

BACHÓRZ / PODKARPACIE. Już w najbliższą niedzielę 16 czerwca w Kompleksie Rekreacyjno-Sportowym „Pod Dębiną” w Bachórzu odbędzie się II Międzygminny Festyn pod hasłem „Odnawialne źródła energii to nasza wspólna sprawa”. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla całych rodzin. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Mr. Zoob! Publikujemy PROGRAM WYDARZENIA.

Portal Rzeszów24.pl jest patronem medialnym II Międzygminnego Festynu pod hasłem „Odnawialne źródła energii to nasza wspólna sprawa”

II Międzygminny Festyn pod hasłem „Odnawialne źródła energii to nasza wspólna sprawa” odbędzie się w najbliższą niedzielę 16 czerwca o godzinie 15:00 w Kompleksie Rekreacyjno-Sportowym „Pod Dębiną” w Bachórzu.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla całych rodzin.

Będą występy artystyczne dzieci z placówek oświatowych z terenu gminy Dynów i miasta Dynowa, Wielki Test „Odnawialne źródła energii to nasza wspólna sprawa”, rozstrzygnięcie konkursów i wręczenie nagród dla szkół za udział w konkursach na zbiórkę zużytych baterii i makulatury, rozstrzygnięcie konkursów i wręczenie nagród dla szkół za udział w konkursie plastycznym o Puchar Zarządu CZG „Eko-Logiczni” pt. „Odnawialne źródła energii to nasza wspólna sprawa”, występ Kurpiowskiego Zespołu „Pod Borem” z Zawad.

A także: warsztaty wyrabiania świec z węzy pszczelej, akcja „Mniej plastiku, więcej zdrowia – sprawdź jak być eko”, stoiska gastronomiczne z jadłem tradycyjnym, stoiska z rękodziełem artystycznym, quiz wiedzy o wodzie z pracownikami Wód Polskich, stoiska instytucji i firm z branży ochrony środowiska, strefa zabaw dla dzieci z konkursami i nagrodami, malowanie twarzy, darmowe dmuchańce.

Co najważniejsze: Zbiórka charytatywna dla Damianka, który od urodzenia zmaga się z guzem mózgu.

STREFA KIBICA. Godzina 15:00, mecz POLSKA – HOLANDIA.

O godzinie 19:00 odbędzie się koncert zespołu Yellow Horse, a o 21:00 na scenie pojawi się zespół Mr. Zoob. Zabawę umili DJ KONDZIU.

źródło: materiały nadesłane

13-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)