REKLAMA

BESKO. Przewrócony dostawczak. Kierowca zakleszczony w pojeździe (ZDJĘCIA)

BESKO / PODKARPACIE. Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w świąteczny poniedziałek na drodze krajowej nr 28 pomiędzy Beskiem a Zarszynem. Przewrócił się samochód dostawczy, z którego nie mógł wydostać się poszkodowany kierowca. Do pomocy szybko przystąpili przejeżdżającym tamtędy inni uczestnicy ruchu. Po chwili pojawili się również strażacy i ratownicy medyczni.

Spokojne świąteczne popołudnie. Jednak strażacy zawsze muszą być gotowi do niesienia pomocy. Tak jak dzisiaj! – rozpoczęli relację z tego zdarzenia strażacy OSP Besko.

O godzinie 15:49 (5.04.2021) zostaliśmy wezwani do strażnicy. Zgłoszenie mówiło o wypadku na drodze krajowej nr 28 w stronę Zarszyna. Kierujący przytomny ale nie może opuścić pojazdu. Po przybyciu na miejsce informacje się potwierdziły, w samochodzie dostawczym był uwięziony kierowca. Pomocy udzielali mu zespół ZRM który był świadkiem wydarzeń i inni kierowcy, prawdopodobnie też strażacy OSP. Wraz z zastępem z PSP uwolniliśmy kierowce, który wyszedł z samochodu o własnych siłach. Został przekazany ZRM i odwieziony do szpitala w Krośnie celem dalszej diagnostyki. Działania trwały około godziny. Dziękujemy kierowcom, którzy przed naszym przyjazdem pomagali poszkodowanemu! – czytamy w komunikacie OSP Besko.

Siły i środki:

OSP Besko Mercedes
OSP Besko MAN
PSP Sanok Scania
ZRM
Policja

źródło: OSP Besko / Fb

06-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)