REKLAMA

Bezpieczeństwo twojego mienia zależny również od CIEBIE!!!

Rzeszowscy policjanci spotkali się z działkowcami, by porozmawiać z nimi o prawidłowym zabezpieczeniu swojego mienia. Funkcjonariusze rozdawali ulotki informacyjne, w których zawarte były wskazówki dotyczące podstawowych zasadach bezpieczeństwa.  

Policjantka zawieszająca ulotkę na tablicy ogłoszeń przed bramą orodów działkowych

Sezon działkowy powoli dobiega końca. Jednak pogoda w dalszym ciągu sprzyjała relaksowi na działkach. Właściciele ogródków działkowych rozpoczęli także jesienne prace. Niestety często zdarza się, że pozostawiony w słabo zabezpieczonych altankach sprzęt i narzędzia padają łupem złodziei.

Warto więc pamiętać o dobrym zabezpieczeniu tego, co przywozimy i zostawiamy na działkach. Czujność i zwracanie uwagi na działki sąsiadów oraz na obce osoby przebywające na ogródkach mogą uchronić przed kradzieżą lub włamaniem.

Dlatego też policjanci rzeszowskiej komendy z Referatu ds. Profilaktyki Społecznej Wydziału Prewencji odwiedzili ogrody działkowe na terenie miasta Rzeszowa wręczając działkowcom ulotki profilaktyczne zawierające podstawowe zasady bezpieczeństwa i zwiększające świadomości, właścicieli ogródków działkowych.

Pamiętaj !!! Bezpieczeństwo twojego mienia, zależny również od CIEBIE!!!

Źródło: KMP Rzeszów

 

29-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)