REKLAMA

BIESZCZADY: Leżał na pokładzie łodzi. Pomoc przyszła w porę!

SOLINA / PODKARPACIE. Dzięki wytrwałości i profesjonalnemu działaniu policyjnych patrolowców udało się uratować życie 31-letniego mężczyzny, którego poszukiwali w piątkowy wieczór po informacji od znajomego, który był zaniepokojony brakiem kontaktu z nim. Nieprzytomnego mężczyznę funkcjonariusze odnaleźli na dolnym pokładzie łodzi stojącej na brzegu.

Informację o zaginionym mężczyźnie leskim policjantom przekazał jego znajomy z Radomia. Zgłaszający, choć wyjechał już z Bieszczad, martwił się brakiem kontaktu z 31-latkiem, którego stan zdrowia podczas ostatniego spotkania był bardzo zły. Na dodatek od wielu dni miał on nadużywać alkoholu. Ostatni raz zgłaszający widział znajomego w Solinie, po stronie góry Jawor.

Policjanci dokładnie przeszukali wskazane miejsce, zdołali odnaleźć mężczyznę leżącego na dolnym pokładzie łodzi stojącej na brzegu Jeziora Solińskiego. 31-letni obywatel Czech znajdował się w stanie upojenia alkoholowego i nie było z nim kontaktu. Miał również problemy z oddychaniem, a jego stan wyglądał na bardzo zły. Policjanci zdołali wyciągnąć 31-latka na zewnątrz i udzielali mu pierwszej pomocy, aż do przyjazdu wezwanego na miejsce pogotowia. Dzięki ich zaangażowaniu odnaleziony mężczyzna przeżył i trafił do szpitala.

KPP Lesko


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie. Zginął na miejscu (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

12-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)