REKLAMA

BIESZCZADY: Poszukiwania 32-latka. Należało działać bardzo szybko

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Policjanci prowadzili poszukiwania 32-letniego mieszkańca gminy Ustrzyki Dolne. Mężczyzna wyszedł z domu i kiedy nie wrócił zaniepokojona rodzina powiadomiła policjantów. Działania funkcjonariuszy zakończyły się sukcesem. Odnaleziony mężczyzna został przekazany pod opiekę lekarzy.

Wczoraj przed godz. 18, dyżurny jednostki Policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu mieszkańca gminy Ustrzyki Dolne. Jak wynikało z informacji przekazanych przez rodzinę, mężczyzna wyszedł z domu i mógł znajdować się w okolicznościach zagrażających jego życiu i zdrowiu. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze. Należało działać bardzo szybko, liczyła się każda chwila.

Policjanci przeszukali teren wokół posesji, łąki, rozlewisko i pobliski las. Po dwóch godzinach działań mundurowi skontaktowali się z poszukiwanym 32-latkiem. Mężczyzna został przekazany pod opiekę lekarzy.

Zdjęcie poglądowe. Archiwum Policji

KPP Ustrzyki Dolne

14-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)