REKLAMA

BOGUCHWAŁA. PODKARPACKI BAZAREK. Sierpniowa edycja w zmienionych godzinach!

BOGUCHWAŁA / PODKARPACIE.  Rolnicy, przetwórcy i tysiące smakoszy podkarpackich wyrobów jak co miesiąc, ponownie zjadą się pod Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale na Podkarpacki Bazarek.

1689765745027

Organizatorzy zapraszają 5 sierpnia 2023 r., wyjątkowo w godzinach od 12:00 do 17:00.

W tym samym dniu odbędzie się również wojewódzki finał Bitwy Regionów, czyli konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich.

Dużym zainteresowaniem niezmiennie cieszą się, podstawowe produkty tj. owoce, warzywa, mięso, wędliny, chleb. Spory asortyment stanowią również przetwory. Smaków z domowych spiżarni nie są w stanie zastąpić wyroby oferowane w sieciach handlowych. Bazarek to platforma spotkań smakoszy i tych, którzy wciąż zwiększają asortyment towarów z gospodarstw.

Podkarpacki bazarek to szansa dla każdego, kto widzi jakim potencjałem jest wieś i jej dobrodziejstwa. Miody, pierzga, konfitury, owoce i warzywa, wypieki, a nawet rzemiosło ręczne – mieszkańcom Podkarpacia nie brakuje pomysłów na to, co można wytwarzać w gospodarstwach domowych.

źródło: PODR w Boguchwale

zdjęcia: archiwum redakcji


19-07-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)