REKLAMA

BRZOZÓW. Bitwa regionów! Dla mieszkańców gotował finalista MasterChefa (VIDEO)

BRZOZÓW. Bitwa regionów! Dla mieszkańców gotował finalista MasterChefa (VIDEO)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W zmodernizowanym Parku Jordanowskim w Brzozowie zorganizowano kolejną imprezę plenerową. Tym razem zaproszono na wydarzenie pod nazwą „Folklor ze smakiem”, które stanowiło połączenie uczty kulinarnej i duchowej. I tym razem, w parku pojawiło się wiele rodzin. Zapraszamy do obejrzenia NASZEJ RELACJI VIDEO.

W ramach wydarzenia zorganizowano Bitwę Regionów, czyli konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich. Przygotowano wyjątkowe dania, często oparte na przepisach przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Punktem kulminacyjnym kulinarnej części wydarzenia był pokaz gotowania z udziałem finalisty III edycji popularnego show MasterChef Mariuszem Szwedem.

Na scenie czas umilała folklorystyczna muzyka na żywo w wykonaniu kapel ludowych „Rymanowianie” oraz „Piasty”. Dzieci mogły skorzystać ze strefy dmuchańców oraz innych atrakcji przygotowanych przez Zespół Świetlic Środowiskowych.

WIĘCEJ W NASZEJ RELACJI VIDEO.


grafika poglądowa

10-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)