REKLAMA

BRZOZÓW. Przedszkolaki opanowały stadion! Olimpiada, dobra zabawa i nagrody (VIDEO, ZDJĘCIA)

BRZOZÓW. Przedszkolaki opanowały stadion! Olimpiada, dobra zabawa i nagrody (VIDEO, ZDJĘCIA)

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Na stadionie w Brzozowie zorganizowano Mini Olimpiadę Przedszkolaków! Wzięło w nich udział blisko 100 młodych sportowców z 14 placówek, a więc wszystkich funkcjonujących na terenie gminy Brzozów! Bohaterowie wydarzenia zmierzyli się w 6 konkurencjach lekkoatletycznych. Na twarzach przedszkolaków rysowało się wiele emocji związanych z rywalizacją, ale przede wszystkim było sporo szerokich uśmiechów, dobra zabawa, a na koniec nagrody! Zapraszamy do obejrzenia naszej RELACJI VIDEO oraz GALERII ZDJĘĆ

14_4grafika poglądowa

Na wydarzenie zaprosił UKS MOSiR Brzozów przy wsparciu Gminy Brzozów i Powiatu Brzozowskiego. Jednym z głównych założeń była popularyzacja aktywności fizycznej, ale również walka z zagrożeniami, jakie niesie ze sobą wirtualny świat internetu oraz gier.

Olimpiada wpisała się w uroczyste obchody Dnia Dziecka w gminie Brzozów. W sobotę odbędzie się Piknik Rodzinny połączony z otwarciem nowego placu zabaw w przedszkolu nr 1, a dzień później, najmłodsi wraz z rodzicami mają zaproszenie na Gminny Dzień Dziecka w Amfiteatrze w Parku Jordanowskim.

13_12grafika poglądowa


02-06-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)