REKLAMA

BUCZEK: Zespołowa gra przyniosła sukces Konfederacji. Zwycięstw będzie więcej! (VIDEO)

BUCZEK: Zespołowa gra przyniosła sukces Konfederacji. Zwycięstw będzie więcej! (VIDEO)

PODKARPACIE. To jedna z największych niespodzianek wyborów europejskich w Polsce. Podkarpacie zyskało czwarty mandat, a Rzeszów na Brukselę zamieni „jedynka” tej formacji w naszym województwie Tomasz Buczek, na którego zagłosowało 51 754 wyborców. – Zespołowa gra przyniosła sukces Konfederacji. Tych zwycięstw będzie więcej! – powiedział przed naszą kamerą Tomasz Buczek.

W poniedziałek rano poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego, które odbyły się w niedzielę 9 czerwca.

OFICJALNE WYNIKI. Ogromne różnice względem sondażu. KO o włos przed PiS

Podkarpacie po raz pierwszy będzie miało aż czterech przedstawicieli w Europarlamencie. To Elżbieta Łukacijewska (Koalicja Obywatelska), Daniel Obajtek (Prawo i Sprawiedliwość), Bogdan Rzońca (Prawo i Sprawiedliwość) i Tomasz Buczek (Konfederacja).

Na lidera listy Konfederacji zagłosowało 51 754 wyborców.

Tomasz Buczek ma 37 lat. Mieszka w Kolbuszowej Górnej. Jest inżynierem budownictwa. Zawodowo prowadzi własną działalność gospodarczą, świadczy usługi rolnicze. Znany jest mieszkańcom Podkarpacia jako aktywny działacz prawicowy. Był wiceprezesem Młodzieży Wszechpolskiej na Podkarpaciu. Jest członkiem i liderem Ruchu Narodowego na Podkarpaciu. Przez wiele lat działał w organizacjach narodowych i katolickich. Jest jednym z podkarpackich liderów Konfederacji, która w wyborach osiągnęła najlepszy wynik w historii swoich startów, nie tylko w wyborach europejskich.

Tomasz Buczek komentuje wyniki wyborów przed naszą kamerą. Zapraszamy do obejrzenia MATERIAŁU VIDEO.


Tomasz Buczek
, poseł-elekt do Parlamentu Europejskiego z ramienia Konfederacji

11-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)