REKLAMA

Bus uderzył w drzewo. Mężczyzna w stanie ciężkim (ZDJECIA)

POWIAT KROŚNIEŃSKI / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na odcinku drogi wojewódzkiej nr 887 w miejscowości Bzianka. Kierujący fordem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył z przydrożne drzewo. W zdarzeniu ucierpiało dwóch mężczyzn podróżujących busem.

Do zdarzenia doszło wczoraj (24 bm.), około godz. 14.30, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 887 w miejscowości Bzianka. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 61-letni kierujący fordem, jadąc w kierunku Milczy, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn. 39-letni pasażer został zakleszczony we wraku pojazdu. W celu wydobycia poszkodowanego z wnętrza pojazdu, strażacy wykorzystali sprzęt hydrauliczny. 39-latek odniósł ciężkie obrażenia i na pokładzie śmigłowca LPR, został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Specjalistycznej pomocy medycznej wymagał również kierujący fordem. 61-latek był trzeźwy.

Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

KMP Krosno


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Pożar przy Lipińskiego. Odbudujmy dom Pań Reginy i Marii!Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


25-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)