Cenna sparingowa zdobycz. Ekoball Stal pokonuje JKS Jarosław 4:2 (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Piłkarze Ekoballu Stali Sanok przygotowujący się do startu rundy wiosennej w IV lidze podkarpackiej rozegrali sparing z zaprzyjaźnionym JKSem Jarosław. Podopieczni Piotra Kota wygrali 4:2. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego spotkania.

Geo-Eko Ekoball Stal Sanok – JKS Jarosław 4:2 (0:1)

Ekoball Stal: Piotr Krzanowski – Damian Baran, Karol Adamiak, Piotr Lorenc, Konrad Kaczmarski – Łukasz Tabisz, Krystian Jaklik, Jakub Ząbkiewicz, Krystian Kalemba, Damian Niemczyk – Sebastian Sobolak, oraz: Mateusz Jagniszczak, Łukasz Piotrowski, Jakub Szomko, Filip Pielech, Kacper Słysz, Szymon Słysz, Kamil Adamiak. Trener: Piotr Kot.

Bardzo pożyteczny sparing, świetna gra okraszona wysokim zwycięstwem, a przede wszystkim radość z powrotu na boisko trawiaste. Do przerwy prowadzili goście po szybkiej akcji skrzydłem i strzałem do pustej bramki, jednak to nasi piłkarze prowadzili grę, praktycznie nie opuszczając połowy JKS. Skuteczność mimo wielu dogodnych sytuacji była w pierwszej odsłonie zerowa. Druga połowa to już zupełna dominacja Stalowców, a nade wszystko piłka co chwilę trzepotała w siatce JKS. Bramki Kacpra Słysza, Damiana Niemczyka (po pięknej akcji i asyście Szymka Słysza) oraz Sebastiana Sobolaka w odstępie pierwszych 15 minut drugiej połowy praktycznie zamknęły mecz. Czwarte trafienie dołożył Krystian Jaklik, a do piątego czy szóstego trafienia zabrakło odrobiny szczęścia (słupek) i precyzji, a na dodatek dobrze dysponowany był golkiper z Jarosławia. Drugie trafienie dla gości ma miejsce w samej końcówce, bo zdecydowanym rozluźnieniu naszej defensywy – czytamy w relacji klubu w mediach społecznościowych (Fb).

Spotkanie rozegrano na stadionie Ekoball w Bykowcach.