REKLAMA

Ciężarówka zmiotła z drogi osobowego volkswagena. Dachowanie (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Wczoraj w miejscowości Izdebki – Rudawiec doszło go groźnie wyglądającego zdarzenia. Kierujący ciężarowym mercedesem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu uderzając w prawidłowo jadącego z naprzeciwka volkswagena, który następnie dachował. 24-latek za spowodowanie tego zdarzenia został ukarany mandatem.

Wczoraj po godz. 12, policjanci ruchu drogowego zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Izdebki-Rudawiec. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący mercedesem, jadąc od strony Przysietnicy w kierunku Izdebek, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Jego samochód zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka volkswagenem, który dachował. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Wskutek tego zdarzenia na szczęście nikt nie doznał obrażeń. 24-latek kierujący mercedesem za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem.

źródło: KPP Brzozów

Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

03-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)