REKLAMA

DARIUSZ SOBIERAJ: Trzecia Droga – PSL popiera Sławomira Miklicza (VIDEO, ZDJĘCIA)

DARIUSZ SOBIERAJ: Trzecia Droga – PSL popiera Sławomira Miklicza (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Lider listy Trzeciej Drogi w wyborach do Sejmiku Województwa Podkarpackiego, a zarazem społeczny doradca Ministra Obrony Narodowej dr Dariusz Sobieraj, wspólnie z radnymi do rad gmin i powiatów udzielili poparcia Sławomirowi Mikliczowi w walce o fotel burmistrza Sanoka. – To kandydat, który ma wsparcie wojewody oraz koalicji rządzącej państwem – powiedział Dariusz Sobieraj. Zapraszamy do obejrzenia NASZEGO MATERIAŁU VIDEO.

grafika poglądowa

Chcemy przedstawić nie tylko personalia, ale przede wszystkim program – rozpoczął konferencję prasową Dariusz Sobieraj, społeczny doradca Ministra Obrony Narodowej i lider koalicyjnej listy Trzeciej Drogi do Sejmiku Województwa Podkarpackiego. 

To samorząd jest najważniejszy, to samorządowcy są najbliżej obywatela, to samorządowcy będą tworzyć zręby przyszłej obrony cywilnej. Dlatego my tworząc wspólny komitet z Demokratami, chcemy wziąć odpowiedzialność za Sanok i powiat sanocki. Chcemy wygrać te wybory – kontynuował. 

Zaprezentowano także obecne podczas konferencji, kandydatki do Sejmiku Województwa Podkarpackiego, startujące z listy Koalicji Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni i Polskiego Stronnictwa Ludowego – Dorotę Łukaszyk, Grażynę Borek i Gabrielę Bałut

Koalicja, na urząd burmistrza Sanoka poparła kandydaturę Sławomira Miklicza. – Jest mi niezwykle miło, że Polskie Stronnictwo Ludowe wspiera moją kandydaturę i widzi we mnie potencjał na burmistrza miasta Sanoka. Ja ze swojej strony zrobię wszystko, aby tego zaufania nie zawieść – mówił Sławomir Miklicz.

Podczas konferencji głos zabierali również inni samorządowcy, m. in. Dorota Łukaszyk, Gabriela Bałut i Grażyna Borek – kandydatki do Sejmiku Województwa Podkarpackiego; Anna Hałas, Wójt Gminy Sanok, kandydująca do Rady Powiatu Sanockiego oraz Sebastian Niżnik, były starosta sanocki, także kandydujący do samorządu powiatowego. Zachęcamy do wysłuchania wypowiedzi w poniższej retransmisji. 

Przypomnijmy, że już 7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe. Głosy mieszkańców wskażą wójtów, burmistrzów i prezydentów największych miast, a także radnych do rad gmin, powiatów i sejmików na kolejną pięcioletnią kadencję.

ZAPIS KONFERENCJI PRASOWEJ NA SANOCKIM RYNKU


22-03-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)