REKLAMA

DEBATA WYBORCZA już jutro! WAŻNY KOMUNIKAT

SANOK / PODKARPACIE. Już we wtorek 26 marca 2024 roku w Sali Bankietowej Hoteli WIKI w Sanoku zorganizowana zostanie historyczna debata kandydatów na burmistrza Sanoka. Historyczna, ponieważ po raz pierwszy, na słowa zmierzą się ze sobą wszyscy kandydaci ubiegający się o stanowisko gospodarza miasta. W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że ze względów obiektywnych, debata odbędzie się BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI. Dla wszystkich mieszkańców oraz osób zainteresowanych debatą, dostępna będzie TRANSMISJA NA ŻYWO zarówno na portalu eSanok.pl, jak i na Facebooku eSanok.pl.

Jak informowaliśmy tutaj: SANOK. Będzie debata wyborcza kandydatów na burmistrza! Zaproszenia rozesłane oraz tutaj: DEBATA WYBORCZA. Udział potwierdzili wszyscy kandydaci na burmistrza, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Sanoka, organizujemy DEBATĘ WYBORCZĄ kandydatów na burmistrza Sanoka. Odbędzie się ona w formie NA ŻYWO 26 marca o godzinie 19:00.

Na nasze zaproszenie pozytywnie odpowiedzieli wszyscy kandydaci, czyli: Ewa Sieradzka, Sławomir Miklicz, Tomasz Matuszewski, Grzegorz Kozak.

Debata składać się będzie z trzech części. W pierwszej kandydaci odpowiedzą na cztery pytania od dziennikarzy. W drugiej będą mieli okazję do zadania jednego pytania wybranemu kontrkandydatowi. W trzeciej usłyszą Państwo swobodne wystąpienia podsumowujące debatę oraz start w wyborach na burmistrza Sanoka.

Debatę poprowadzą: Justyna Żuczek i Tomasz Sokołowski.

W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że ze względów obiektywnych, debata odbędzie się BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI. Dla wszystkich mieszkańców oraz osób zainteresowanych debatą, dostępna będzie TRANSMISJA NA ŻYWO zarówno na portalu eSanok.pl, jak i na Facebooku eSanok.pl.

Przypomnijmy, że już 7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe. Wybierzemy wójtów, burmistrzów i prezydentów największych miast, a także radnych do rad gmin, powiatów i sejmików na kolejną pięcioletnią kadencję.


grafika poglądowa, foto kandydaci: profile Facebook, nadesłane

25-03-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)