REKLAMA

Domowa uprawa konopi. Trzymali je na… parapecie

Przeworscy policjanci zatrzymali dwie osoby, podejrzane o przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze mieli informację, że dwoje mieszkańców naszego powiatu nielegalnie uprawia narkotyki.

W mieszkaniu 19-latki zabezpieczyli dwie doniczki z roślinami przypominającymi konopie indyjskie. W domu 39-latka ujawnili pięć doniczek stojących na parapecie okna. Teraz za popełnione przestępstwo grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.


Sadzonki konopi na parapecie w doniczkach

Kryminalni z Przeworska, którzy na co dzień zajmują się przestępczością narkotykową mieli informację, że dwoje mieszkańców naszego powiatu, w swoich mieszkaniach uprawia marihuanę. Informacje potwierdziły się. W miniona środę funkcjonariusze zapukali do drzwi 19-letniej mieszkanki Przeworska. W trakcie wykonywanych czynności zauważyli, stojące na parapecie okna dwie doniczki z roślinami, które wyglądem przypominały konopie indyjskie. Rośliny zostały zabezpieczone.

Następnego dnia funkcjonariusze, pojechali do domu 39-letniego mieszkańca gminy Przeworsk. I w tym przypadku sytuacja okazała się bardzo podobna. Kiedy policjanci weszli do środka, zwrócili uwagę na pięć doniczek stojących na parapecie. One także swoim wyglądem przypominały konopie. Rośliny zostały zabezpieczone, a mężczyzna zatrzymany.

W obu przypadkach test na obecność narkotyków wykazał, że są to konopie indyjskie.

Zarówno 19-latce z Przeworska jak i 39-letniemu mieszkańcowi powiatu przeworskiego grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

18-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)