REKLAMA

Dwa auta skradzione z wypożyczalni wrócą do właścicieli (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Współdziałanie mundurowych z Bieszczadzkiego Oddziału SG z polską oraz szwajcarską policją doprowadziły do odzyskania dwóch poszukiwanych pojazdów o łącznej wartości 340 tys. złotych.

Do zdarzenia doszło 7 lutego na terenie powiatu lubaczowskiego. Wspólne działanie funkcjonariuszy SG z Lubaczowa, wraz z tamtejszą policją doprowadziły do odzyskania utraconego samochodu marki Peugeot Expert (rok prod. 2018). Zatrzymanie miało miejsce dzięki informacji przekazanej przez śledczych z Bieszczadzkiego Oddziału SG. Poszukiwany pojazd, którego wartość oszacowano na 120 tys. złotych, został przywłaszczony na szkodę holenderskiej wypożyczalni. Dalsze czynności w sprawie prowadzą policjanci z Lubaczowa.

Dzień później, tym razem na terenie Szwajcarii, tamtejsza policja odzyskała samochód marki BMW 318i (rok prod. 2023). Do zatrzymania doszło dzięki informacji od śledczych z komendy Bieszczadzkiego OSG, którzy wskazali szwajcarskim policjantom, gdzie znajduję się pojazd. Samochód był przywłaszczony na szkodę polskiej wypożyczalni i poszukiwały go organy ścigania RP. Wartość odzyskanego samochodu oszacowano na 220 tys. złotych.

źródło: Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

09-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)