REKLAMA

Dwie osoby ranne w dwóch wypadkach z udziałem czterech samochodów

RZESZÓW oraz Błażowa.  Policjanci wyjaśniają okoliczność dwóch zdarzeń drogowych, do jakich doszło dziś, przed południem. W Błażowej Dolnej, kierujący skodą zderzył się z citroenem, a w Rzeszowie na al. Armii Krajowej, toyota z mercedesem.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło tuż przed godz. 9 w Błażowej Dolnej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że przyczyną tego zdarzenia był nieprawidłowo wykonany manewr wyprzedzania. Kierujący skodą, 32-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc od Błażowej Górnej w kierunku Błażowej Dolnej, wyprzedzał ciąg pojazdów.

policja1

W trakcie wyprzedzania zderzył się z jadącym w tym samym kierunku citroenem, który w tym czasie skręcał na prywatną posesję
W wyniku uderzenia ranny został kierujący citroenem, 20-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Podobne zgłoszenie dyżurny miejski otrzymał kilkanascie minut później.

policja2

W Rzeszowie na skrzyżowaniu Armii Krajowej z al. Niepodległości, 57- letni kierujący toyotą, zderzył się z mercedesem. W wyniku zderzenia pojazdów, kierujący mercedesem, 62-letni mieszkaniec Dębicy, z obrażeniami niezagrażającymi życiu i zdrowiu trafił do szpitala.

Funkcjonariusze apelują o rozwagę na drodze i przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa

policja3

KMP Rzeszów

30-08-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)