REKLAMA

DYDNIA. Tragedia! Śmierć mężczyzny przygniecionego przez traktor (ZDJĘCIA)

DYDNIA / PODKARPACIE. Do ogromnej tragedii doszło dzisiaj po południu w Dydni w powiecie brzozowskim. Kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus, z nieznanych dotychczas przyczyn, zjechał z drogi wjeżdżając w ogrodzenie pobliskiej posesji. Koła pojazdu przygniotły mężczyznę. Mimo podjętej reanimacji jego życia nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło krótko po godzinie 13:00 w Dydni.

Kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus, z nieznanych dotychczas przyczyn, zjechał z drogi wjeżdżając w ogrodzenie pobliskiej posesji. W wyniku zdarzenia, 76-letni kierujący ciągnikiem, mieszkaniec Dydni, został przez koła pojazdu przygnieciony do ziemi. Na miejscu podjęto akcję reanimacyjną, niestety pomimo podjętych działań ratowniczych, życia mężczyzny nie udało się uratować – mówi nam mł. asp. Tomasz Hałka, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracują policjanci. Zabezpieczają wszelkie ślady, by wyjaśnić wszystkie okoliczności zdarzenia.

foto (5): KPP Brzozów

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Wypadek w Zahutyniu. Nowe ustalenia (ZDJĘCIE)

foto: KPP Sanok


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

27-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)