REKLAMA

Dziambor o pośle Lewicy: Nie należy do najostrzejszych narzędzi w szopie…

Poseł Konfederacji, Artur Dziambor, bez ogródek skomentował zachowanie posła Lewicy, Macieja Kopca. Zdaniem Konfederaty, Kopiec „nie należy do najostrzejszych narzędzi w szopie”. Skąd takie określenie?

konfederacja min

W zeszłym tygodniu Konfederacja obchodziła drugą rocznicę wejścia do Sejmu. Z tej okazji, posłowie zostali uwiecznieni na pamiątkowej fotografii. W Internecie szybko pojawiła się jej przeróbka. Fotomontaż wskazywał, iż Konfederaci pozowali na tle flagi Rosji. Politycy pozostałych ugrupowań rzucili się jednak do rozpowszechniania zdjęcia. Maciej Kopiec z „Wiosny” również umieścił je w swoich social mediach. Podpisał je następująco: „Panowie w końcu z właściwą flagą” i dodał flagę Rosji.

Na wpis odpowiedział Artur Dziambor z Konfederacji. Wyjaśnił sytuację opisując, iż tego dnia w Sejmie przebywali słowaccy politycy. Straż Marszałkowska niosła zatem flagę Słowacji. Zdjęcie jednak przerobiono, przez co otrzymano efekt, który tak pasuje politykom innych środowisk. Pasuje bowiem do narracji „ruskich onuc”, stosowanych przez przeciwników Konfederacji.

– Pan poseł nie należy do najostrzejszych narzędzi w szopie, ale tym razem dopuścił się nie tyle głupoty, co obrzydliwej manipulacji. Tego dnia, w Sejmie odbyła się wizyta Przewodniczącego Parlamentu Słowacji, a to zdjęcie to zwykły chamski fotomontaż – stwierdził na Twitterze Artur Dziambor.

19-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)