REKLAMA

GMINA SANOK: Warsztaty garncarskie. „Historia kołem się toczy”

GMINA SANOK / PODKARPACIE. 10 lipca (niedziela) podczas XI Zjazdu Kapel Ludowych w Mrzygłodzie odbędą się warsztaty garncarskie. Stoisko będzie się znajdowało przed budynkiem Pracowni Ginących Zawodów w Mrzygłodzie. Warsztaty będą prowadzone w godz. 15:30-19:30.

Każdy będzie mógł pobrudzić się gliną 🙂 Najmłodsi oprócz własnoręcznie ulepionego gliniaka otrzymają także pamiątkowy, imienny dyplom. Będzie możliwość wejścia do pracowni, obejrzenia filmu instruktażowego, pieca do wypału oraz wystawy prac znajdujących się w Pracowni Ginących Zawodów.

Warsztaty Garncarskie odbędą się w ramach projektu „Garncarska zagroda-historia kołem się toczy”, którego realizatorem jest Lokalna Grupa Działania Dolina Sanu.

Głównym sponsorem projektu jest Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System, natomiast partnerami: Gmina Sanok, GOK w Sanoku oraz Stowarzyszenie Kongres Młodych Mrzygłód.

Szczegóły na plakacie!

 

materiały nadesłane

06-07-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)