REKLAMA

Groźny wypadek. Fiat zderzył się z Fordem

PODKARPACIE. Wczoraj w Dydni doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fiatem wyprzedzając rowerzystę zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka fordem transitem. Kierowca fiata doznał obrażeń i trafił do szpitala. Policjanci ustalają przyczyny tego zdarzenia.

Foto: Zdjęcie z miejsca zdarzenia, uszkodzone pojazdy

Wczoraj, po godz. 9 brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Dydni. Skierowani na miejsce funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący fiatem, 62-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, wyprzedzając rowerzystę zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka fordem transitem, którym kierował 44-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowców, byli trzeźwi.

Foto: Zdjęcie z miejsca zdarzenia, uszkodzone pojazdy

Wskutek tego zdarzenia kierowca fiata doznał obrażeń i został przetransportowany do szpitala.

Foto: Zdjęcie z miejsca zdarzenia, uszkodzone pojazdy

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci wykonali oględziny. Wykonane czynności pozwolą funkcjonariuszom na ustalenie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KPP Brzozów

Autor: Amelia Krupik

25-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)