REKLAMA

Groźny wypadek w miejscowości Zboiska [ZDJĘCIA]

ZBOISKA / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Zboiska. W wyniku zderzenia bmw z przyczepą ciągniętą przez volkswagena, trzy osoby trafiły do szpitala. Obrażenia kierującego bmw okazały się poważne.

zboiskawypadek

Źródło: KMP Krosno

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 7.30, na odcinku drogi krajowej nr 19 w miejscowości Zboiska. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 63-letni kierujący bmw zderzył się z przyczepą ciągniętą przez jadącego z naprzeciwka volkswagena. Przyczepa, na której przewożony był ładunek drewna prawdopodobnie wpadła w poślizg i została zepchnięta na przeciwległy pas ruchu.

zboiskawypadek1

Źródło: KMP Krosno

W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby podróżujące bmw oraz kierujący volkswagenem. Obrażenia 63-latka okazały się poważne. Uczestnicy byli trzeźwi. Na czas prowadzonych działań ratowniczych odcinek drogi krajowej nr 19 w Zboiskach był zablokowany. 

zboiskawypadek2

Źródło: KMP Krosno

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Pisaliśmy o tym TUTAJ

Źródło: KMP Krosno

Autor: Amelia Krupik

11-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)