REKLAMA

HOKEJ. Wielki talent zostaje w Sanoku! Jakub Bukowski z dwuletnim kontraktem

SANOK / PODKARPACIE. Jakub Bukowski, wychowanek sanockiego klubu, podpisał nowy dwuletni kontrakt z Ciarko STS-em Sanok. 20-letni napastnik zdobył w poprzednim sezonie sześć bramek. Zanotował również 5 asyst.

W Sanoku mam szansę na regularne występy, a to w moim wieku jest najważniejsze. Poza tym chciałbym swoją grą coś jeszcze udowodnić – powiedział Jakub Bukowski tuż po podpisaniu umowy.

Napastnik, który w poprzednich latach hokejowe szlify zbierał w Czechach i w Szwajcarii, wystąpił w 36 meczach sezonu zasadniczego i zaksięgował w nich 11 punktów za 6 bramek i 5 asyst. W fazie play-off rozegrał cztery mecze z GKS-em Tychy, ale nie wpisał się w nich do protokołu golem ani kluczowym zagraniem.

Kuba pokazał, że drzemie w nim duży potencjał. Jestem przekonany, że nabyte w tym sezonie doświadczenie na pewno pomoże mu w najbliższych latach. Liczymy, że współpracując z trenerem Markiem Ziętarą jego rozwój będzie harmonijny – wyjaśnił Michał Radwański, prezes Ciarko STS Sanok.

Zaznaczył też, że to nie koniec kontraktowej ofensywy w wykonaniu ekipy z grodu Grzegorza.

W najbliższych dniach podpiszemy kolejne umowy z naszymi zawodnikami – wyjaśnił.

źródło: Hokej.net

23-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)