REKLAMA

HUMNISKA. Dostawczak wjechał w osobówkę. Jeden z kierowców ranny (ZDJĘCIA)

HUMNISKA / PODKARPACIE. Dzisiaj po godzinie 10:00 w Humniskach doszło do zderzenia samochodu osobowego z pojazdem dostawczym. Jeden z kierowców doznał obrażeń i potrzebował pomocy medyków. Droga jest już przejezdna.

Policja w Brzozowie otrzymała zgłoszenie o godzinie 10:20.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący dostawczym nissanem, poruszając się w kierunku Sanoka, najechał na tył fiata, który oczekiwał na możliwość skrętu w lewo. Obrażeń doznał kierowca fiata. Pomoc została mu udzielona na miejscu. Sprawca kolizji został ukarany mandatem – relacjonuje aspirant sztabowy Monika Dereń, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

Kierowcy byli trzeźwi.

Droga jest już przejezdna.

AKTUALIZACJA 15:30

KPP Brzozów:

Dzisiaj, po godz. 10, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Humniska. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 43-latek kierujący dostawczym nissanem, jadąc od strony Brzozowa w kierunku Sanoka najechał na tył fiata stlio, którego kierowca zatrzymał się ponieważ oczekiwał na możliwość wykonania skrętu w lewo. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowców. Byli trzeźwi. Kierowca nissana przewoził pasażerkę.

W tym zdarzeniu ranny został 35-latek kierujący fiatem. Załoga karetki pogotowia udzieliła mu pomocy medycznej na miejscu zdarzenia. Na szczęście jego obrażenia nie były groźne.

Foto (4): KPP Brzozów


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

09-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)