REKLAMA

HUMNISKA. Sukces mistrzostw w boksie! Emocjonujące walki, świetna frekwencja (VIDEO, ZDJĘCIA)

HUMNISKA. Sukces mistrzostw w boksie! Emocjonujące walki, świetna frekwencja (VIDEO, ZDJĘCIA)

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Hala sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Humniskach gościła najlepszych na Podkarpaciu bokserów, którzy stanęli w szranki w ramach XIV odsłony Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Boksie Olimpijskim. Zawody tej rangi zostały zorganizowane w gminie Brzozów po raz pierwszy w historii. O medale i puchary oraz co najważniejsze, o tytuły mistrza Podkarpacia powalczyło blisko 100 zawodników z 16 klubów. Zapraszamy do obejrzenia NASZEJ RELACJI VIDEO.

Frekwencja zarówno wśród bokserów, jak i na widowni należała do rekordowych. Sama impreza zebrała znakomite recenzje. Organizatorem wydarzenia był burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński, Polski Związek Bokserski, Podkarpacki Okręgowy Związek Bokserski oraz Akademia Boksu W&M Brzozów. Finansowo mistrzostwa wsparł Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

To już czwarte wydarzenie bokserskie współorganizowane przez Akademię Boksu W&M z Brzozowa. Klub stale się rozwija i zyskuje nowych podopiecznych. Dla trenerów nie zawsze aspekty sportowe są najważniejszym efektem i celem prowadzonych zajęć.

WIĘCEJ W NASZYM MATERIALE VIDEO.


grafika poglądowa

foto galeria: UM Brzozów

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

HUMNISKA: Trwają Mistrzostwa Podkarpacia w Boksie Olimpijskim! (VIDEO)


foto: UM Brzozów


27-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)