REKLAMA

Idealna na romantyczną kolację, rodzinny obiad czy przyjęcia okolicznościowe? Restauracja Magnolia w Komborni

KOMBORNIA / PODKARPACIE. Letnia pogoda zachęca do spacerów, wycieczek rowerowych i innych aktywności. Często szukamy nowych miejsc, które będą ciekawymi przystankami podczas naszych „małych podróży”. Dzisiaj chcieliśmy Was zaprosić do wyjątkowej restauracji, która zlokalizowana jest niedaleko Krosna, w Komborni. Dokładnie w Dworze Kombornia.

Restauracja Magnolia, bo o niej mowa, jest regularnie (od 2014 r.) wyróżniana w żółtym przewodniku Gault&Millau, a także uzyskuje odznaczenia „Poziomek” – znak jakości Magdy Gessler.

Klimatyczne wnętrza i niezwykłe okoliczności przyrody

Magnolia zaprasza do stylowych saloników ozdobionych zabytkowymi polichromiami. Każdy z nich mieści od kilku do kilkudziesięciu osób.

Na miejscu, do dyspozycji Gości jest również druga restauracja – Ogrodowa, bar oraz dwa tarasy z widokiem na staw oraz rozległy, zabytkowy park. Do dyspozycji Gości jest tu 10 ha przestrzeni, w której można prawdziwie odpocząć i zapomnieć o codzienności.

Lokalne produkty, warzywa z własnego ogrodu oraz…

Zgodnie z ideą kuchni Slow Food, dania w Restauracji Magnolia powstają głównie w oparciu o wysokiej jakości produkty lokalne. W sezonie warzywa, owoce i zioła trafiają na stoły wprost z tutejszego ogrodu i sadu, a sery oraz mięsa od lokalnych producentów. Menu zmienia się sezonowo, a dodatkowo dostępna jest specjalna wkładka z pozycjami, które są szczególnie polecane przez Szefa Kuchni, Marcina Majchrzaka.

Świeże ryby i owoce morza

Jeśli jesteście miłośnikami ryb i owoców morza, koniecznie musicie odwiedzić to miejsce! Skosztujecie doskonale przyrządzonych dań, do których zaproponujemy Wam odpowiednie wino.

Na uwagę zasługuje fakt, że Szef Kuchni lubi wędkować. Ryby i owoce morza zamawia u najlepszych dostawców, którzy gwarantują jakość i świeżość produktów. Dzięki temu, w Magnolii poczujecie się jak w hiszpańskiej knajpce, która serwuje tyle co złowione homary, ostrygi, mule czy kalmary.

 

Zarezerwuj stolik już dziś!

Restauracja jest otwarta codziennie od 13:00 do 21:00.

Aktualne menu można sprawdzić na stronie restauracji: www.kombornia.pl

Rezerwacja:
tel. 13 435 42 89
e-mail: hotel@dworkombornia.pl

materiały nadesłane

30-06-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)