REKLAMA

Inauguracja roku akademickiego 2020/2021- zaczynamy świętowanie Jubileuszu 25-lecia WSIiZ

RZESZÓW / PODKARPACIE. Inauguracja jubileuszowego roku akademickiego 2020/2021 odbędzie się 7 października 2020 roku o godz. 11.00. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną udział w uroczystości będzie możliwy tylko za pośrednictwem transmisji online.

inaguracjaplakat

Inauguracja Roku Akademickiego jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu społeczności akademickiej. W tym roku, z uwagi na epidemię Covid-19, nie może być celebrowane w dotychczasowej formule. -Nie wyobrażamy sobie jednak, aby w tym wyjątkowym dniu zabrakło na naszej Uczelni Przyjaciół oraz Partnerów WSIiZ. Dlatego zapraszamy Państwa do udziału w uroczystości za pośrednictwem relacji on-line. Inauguracja będzie realizowana w dwóch wersjach językowych: po polsku oraz po angielsku.

 pl

Część oficjalną uroczystości rozpocznie przemówienie JM Rektora dra Wergiliusza Gołąbka, a po nim zaprezentowany zostanie film podsumowujący miniony rok akademicki. Najważniejszym punktem programu Inauguracji będzie Immatrykulacja, czyli przyjęcie studentów ścieżek polsko i angielskojęzycznych oraz uczestników Seminarium Doktoranckiego do wspólnoty akademickiej WSIiZ. W czasie uroczystości nie zabraknie też wyróżnień, podziękowań i gratulacji.

 

Wykład inauguracyjny pt. „Ekonomia w 2020 roku – czy powinniśmy napisać podręczniki na nowo?” wygłosi dr hab. Robert Pater, prof. WSIiZ.

 

LINK DO TRANSMISJI PL: www.wsiz.rzeszow.pl/inauguracjaonline   

LINK DO TRANSMISJI EN: www.en.uitm.edu.eu/inaugurationonline

 INAGURACJA_1

Inauguracja Roku Akademickiego otworzy obchody Jubileuszu 25–lecia WSIiZ. Punktem kulminacyjnym tych obchodów będzie uroczyste Posiedzenie Senatu i Konwentu WSIiZ, zorganizowane dokładnie w dniu powołania Uczelni (8 marca 2021) oraz Gala, w czasie której będziemy nie tylko wspominać, ale przede wszystkim świętować i snuć plany na przyszłość (czerwiec 2021). W programie wydarzeń nie zabraknie też Jubileuszowego Balu WSIiZ (wrzesień 2021). W kalendarium obchodów jubileuszowych znajdą się także uroczystości o charakterze akademickim, konferencje naukowe, seminaria, wykłady otwarte, konkursy oraz wystawy artystyczne, nie zabraknie również zmagań sportowych i artystycznych.

 

Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację epidemiologiczną, dokładne daty poszczególnych wydarzeń oraz forma ich realizacji zostaną podane w późniejszym terminie.

Źródło: WSIiZ

Autor: Amelia Krupik

27-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)