REKLAMA

Innowacje w zagórskim Foresterium! Nowoczesne spojrzenie na kulturę (VIDEO)

Innowacje w zagórskim Foresterium! Nowoczesne spojrzenie na kulturę (VIDEO)

GMINA ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W Centrum Kultury Foresterium w Zagórzu podsumowano realizację kolejnego mikroprojektu uzupełniającego inwestycję związaną z odbudową tej części wzgórza klasztornego. Perełka w turystycznej koronie gminy Zagórz wzbogaciła nowoczesną sferę i rozszerzyła efektowną ofertę opartą na innowacyjnym spojrzeniu na kulturę pogranicza. Zapraszamy do obejrzenia relacji VIDEO.

W zagórskim Foresterium zorganizowano również konferencję naukową oraz rozdano nagrody i wyróżnienia w konkursie na tworzenie makiet zabytków pogranicza polsko-słowackiego. Najlepsze prace robiły ogromne wrażenie.

W gminie Zagórz trwają już przygotowania do kolejnego letniego sezonu turystycznego. Foresterium i związane z nim nowe atrakcje są dla dla włodarzy dużą nadzieją.

SZCZEGÓŁY w materiale VIDEO.

Projekt „Cyfrowe oko” – Innowacyjne spojrzenie na kulturę pogranicza. Współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.


grafika poglądowa

21-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)