REKLAMA

INTERWENCJA. Problem z wyjazdem z parkingu na Błoniach (VIDEO, ZDJĘCIA)

INTERWENCJA. Problem z wyjazdem z parkingu na Błoniach (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Intensywne opadu śniegu w ostatnich dniach sprawiają duże problemy kierowcom. Nie chodzi tylko o same jezdnie na głównych traktach, ale również o drogi wewnętrzne czy parkingi i chodniki. Dzisiaj zwrócili się do nas mieszkańcy osiedla Błonie, którzy zaprosili nas na parking przy Al. Wojska Polskiego. – Niektóre samochody nie wyjeżdżają stąd od kilku dni. Zgłaszaliśmy prośbę o odśnieżenie czy wywiezienie śniegu do służb porządkowych. Na razie bez reakcji – mówi nam autor sygnału do redakcji.

Parking przy Al. Wojska Polskiego to spory plac, na którym parkują mieszkańcy pobliskich bloków. Jest tam około 30 miejsc parkingowych. W ostatnim czasie, ze względu na intensywne opady śniegu, pojawiły się ogromne problemy z wyjechaniem na drogę.

Niektóre samochody nie wyjeżdżają stąd od kilku dni. Zgłaszaliśmy prośbę o odśnieżenie czy wywiezienie śniegu do służb porządkowych. Na razie bez reakcji – mówi nam Czytelnik Esanok.pl.

Mieszkańcy radzą sobie jak mogą. Działa pomoc sąsiedzka.

Czasem, żeby „odkopać” jeden samochód, pracuje przy nim kilka osób. Pomagamy sobie jak możemy – zaznacza nasz rozmówca. – Trzy dni temu zwróciliśmy się do służb o pomoc, o odśnieżenie parkingu lub wywiezienie nadmiaru śniegu. Na razie nie doczekaliśmy się pomocy.

Niestety, z podobną sytuacją mamy do czynienia na wielu osiedlowych parkingach w mieście.

Sytuacja może się zmienić już w najbliższych dniach. Meteorolodzy zapowiadają odwilż. Pisaliśmy o tym tutaj: Idzie odwilż. Groźba powodzi roztopowej (VIDEO, ZDJĘCIA).

Z pytaniem o możliwość udzielenia pomocy mieszkańcom parkującym przy Al. Wojska Polskiego zwróciliśmy się do Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz do SPGK.

Wczoraj również pisaliśmy o sporych utrudnieniach z włączeniem się do ruchu w Sanoku:

SANOK: „Ludzie z parkingów nie mogą wyjechać” (ZDJĘCIA)


19-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)