REKLAMA

INTERWENCJA. SANOK: Dzikie wysypisko śmieci tuż obok Sanu (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Kilka razy w roku interweniujemy w sprawie dzikich wysypisk, o których dajecie nam Państwo znać. Niestety w Sanoku mamy kolejny przykład nieodpowiedzialności i ignorancji jeśli chodzi o dbałość o środowisko. Czytelniczka przesłała nam zdjęcia zaśmieconych brzegów Sanu niedaleko ul. Dworcowej w Sanoku.

Sygnał otrzymaliśmy kilka dni temu od Internautki.

Na zdjęciach widać teren wzdłuż lewego brzegu Sanu na odcinku od ul. Dworcowej w kierunku Zahutynia. Byłoby to bardzo atrakcyjne miejsce pod względem turystycznym, spacerowym, rowerowym, a może i znalazłoby się miejsce dla baru, restauracji, smażalni ryb, czy lodziarni – dzieli się spostrzeżeniami Czytelniczka Esanok.

Byłoby, gdyby nie zaniedbania, które doprowadziły do zmiany lewego brzegu Sanu w niesprzątane od wielu lat wysypisko śmieci, które cały czas się tylko rozrasta – dodaje Internautka.

Terenem tym zajmują się Wody Polskie – Nadzór Wodny Sanok. Przekazaliśmy tam sygnał dotyczący wysypiska. O krokach podjętych przez jednostkę poinformujemy w najbliższym czasie.

źródło: Red., materiały nadesłane


19-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)