REKLAMA

Jakub Gruszecki poprowadzi seniorów KS WIKI Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Jakub Gruszecki – założyciel i koordynator Akademii Piłkarskiej Sanok od nowego sezonu poprowadzi drużynę seniorską KS WIKI Sanok występującą w klasie okręgowej.

To naturalna kolej rzeczy. Objąłem tę drużynę, aby wprowadzać młodych wychowanków Akademii Piłkarskiej Sanok. Teraz chłopcy nie muszą rozchodzić się po okolicznych miejscowościach, ale mają możliwość trenowania i grania w doskonałych warunkach na obiektach WIKI. Młody zespół miał być wsparty doświadczonymi zawodnikami, jednak z różnych względów będziemy zdani na siebie. Jestem spokojny o jakość zespołu. Wracają do Sanoka moi wychowankowie ograni w wyższych ligach, co mnie szczególnie cieszy. Mamy zdolną młodzież i palącą się do gry. Również dzięki temu, że każda drużyna w Akademii gra w ten sam sposób, to swoją szansę mogą dostać młodsi zawodnicy juniorów, nie mając problemów z adaptacją taktyczną. Oni już nie mogą się doczekać – powiedział Jakub Gruszecki.

Nową funkcję Gruszecki będzie dzielił z pracą w Akademii, odpowiadając za juniorów. Będzie również kontynuować pracę z rocznikiem 2015.

Jestem dumny patrząc jak szybko się rozwijają. Dużo tego, ale ta Akademia to całe moje życie i nie chcę z tego rezygnować – dodał nowy trener seniorów KS WIKI Sanok.

Życzymy trenerowi owocnej pracy z młodymi piłkarzami i realizacji planów – słyszymy od włodarzy klubu.


Jakub Gruszecki
– trener KS WIKI Sanok, foto: archiwum eSanok.pl

źródło: KS WIKI Sanok

05-07-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)