REKLAMA

Jarmark Bożonarodzeniowy w Brzozowie

17 grudnia br. na brzozowskim Rynku odbył się jak co roku Jarmark Bożonarodzeniowy. Zarówno mieszkańcy, jak i przybyli goście mogli skorzystać z zakupu lokalnych wyrobów, rękodzieła artystycznego, ozdób choinkowych czy świątecznych specjałów. Na jarmark zaprosili: Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński, Brzozowski Dom Kultury oraz Muzeum Regionalne im. Adama Fastnachta w Brzozowie.

Z-ca-Turze-Pole-Górki_2

Jarmark rozpoczął się od występów zespołu Ten Sing Brzozów. Ich dynamiczne interpretacje znanych utworów wprowadziły publiczność w podniosłe, świąteczne nastroje. Zespół zaprezentował szeroki repertuar, obejmujący zarówno klasyczne kolędy, jak i nowoczesne świąteczne przeboje.

Kolejnym wyjątkowym momentem wieczoru był występ dzieci z Ogniska Muzycznego Brzozowskiego Domu Kultury. Młodzi artyści zachwycili publiczność swoim talentem i urokiem, prezentując wyjątkowe wykonania świątecznych pieśni i kolęd. Wieczór na Brzozowskim Rynku zakończył się niezwykłymi występami dzieci ze Studia Wokalno-logopedycznego Aleksandry Prajsnar. Ich wzruszające wykonania świątecznych pieśni poruszyły serca widzów, przypominając o istocie i wartościach świąt Bożego Narodzenia. Całość wydarzenia poprowadziła Daria Mortka.

Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych takich wyjątkowych wydarzeń, które łączą naszą społeczność i dodają magii naszemu miastu.

źródło:Gmina Brzozów


19-12-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)