REKLAMA

JAROSŁAW: Pijani rodzice zajmowali się dziećmi. Poproszono o interwencję policji

JAROSŁAW. Jarosławscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie miasta, gdzie ze zgłoszenia mężczyzny wynikało, że nietrzeźwa matka opiekuje się dziećmi. Jak się okazało oboje rodzice byli pijani, a pod opieką mieli dwoje dzieci w wieku 11 i 6 lat.

Bracia zostali przekazani pod opiekę rodziny, a o całym zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich. W czwartek około godz. 23.30 oficer dyżurny jarosławskiej komendy, otrzymał zgłoszenie od mężczyzny, że jego nietrzeźwa żona sprawuje opiekę nad dziećmi. Policjanci wydziału patrolowo-interwencyjnego pojechali pod wskazany adres.

W mieszkaniu zastali zgłaszającego i jego żonę. Jak podał 34-latek wraz z żoną spożywali alkohol. W tym czasie w mieszkaniu przebywał dwójka ich dzieci. W trakcie rozmowy, pomiędzy małżonkami doszło do sprzeczki.

Mężczyzna postanowił wezwać policjantów i zgłosić, że jego nietrzeźwa żona opiekuje się ich dziećmi. Po zbadaniu stanu trzeźwości rodziców okazało się, że ojciec ma 2,18 promila alkoholu, natomiast matka 1,68 promila alkoholu w organizmie.

Dzieci w wieku 11 i 6 lat trafiły pod opiekę rodziny. Sprawowaniem niewłaściwej opieki nad dziećmi zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich.

Źródło: KPP Jarosław

07-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)