REKLAMA

JAROSŁAW. Policjanci odnaleźli „dobrze wyposażony” garaż. Młody mężczyzna usłyszał zarzuty (ZDJĘCIA)

JAROSŁAW / PODKARPACIE. Wspólne działania policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie i jarosławskich funkcjonariuszy wydziału kryminalnego, doprowadziły do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o posiadanie środków odurzających. 26-latek trzymał w garażu haszysz i konopie indyjskie. Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu mężczyźnie grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju.

449-274689

W poniedziałek policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie podczas wspólnych działań z jarosławskimi kryminalnymi, udali się na jedną z posesji znajdującą się na terenie gminy Chłopice. Funkcjonariusze podejrzewali, że 26-latek może tam posiadać środki odurzające.

W trakcie prowadzonych czynności, policjanci przeszukali pomieszczenia mieszkalne oraz gospodarcze znajdujące się na tej posesji. Ich przypuszczenia potwierdziły się. W garażu znaleźli 2 szklane słoiki oraz pudełko kartonowe, w których znajdował się susz roślinny. Na poddaszu tego pomieszczenia na sznurku wisiał susz roślinny, który poddawany był procesowi osuszania. Łącznie kryminalni zabezpieczyli 0,76 grama haszyszu i 160,94 gramów suszu konopi indyjskich innych niż włókniste.

26-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Wobec mieszkańca gminy Chłopice prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru i zakazu opuszczania kraju.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

449-274690

449-274692_2

źródło: KPP Jarosław

zdjęcia: KPP Jarosław

04-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)