REKLAMA

RZESZÓW. JASIONKA. Parking za 1 zł? Bonus dla jednej z grup podróżujących

PORT LOTNICZY JASIONKA / PODKARPACIE. Tym razem dla pasażerów czarterów do Marsa Alam Kolejna odsłona promocji „Parking za 1 zł” w podrzeszowskim porcie lotniczym. Tym razem dotyczy wszystkich czarterowych lotów do Marsa Alam, zakupionych między 15 listopada a 15 grudnia 2023 r. To oszczędność nawet 148 zł.

parking-

Z promocji skorzystają osoby, które lecą na zimowy urlop z Jasionki do Marsa Alam, organizowany przez biuro podróży „Coral Travel” i kupią wycieczkę w promocyjnym okresie. Po przylocie należy zgłosić się do Punktu Obsługi Pasażera z biletem parkingowym oraz dokumentem zakupu z widoczną datą w terminie objętym promocją. Przy podróży do 8 dni pasażerowie zapłacą za parking 1 zł (zamiast 99 zł), zaś do 15 dni – 1 (a nie 149 zł).

Dłuższe pobyty nie są objęte promocją. Szczegóły akcji określa regulamin dostępny na stronie internetowej lotniska. Czartery do egipskiego kurortu w Riwierze Morza Czerwonego startują 21 grudnia, a realizować je będzie Enter Air. W sezonie zimowym z Jasionki – poza trzema destynacjami w Egipcie – można polecieć jeszcze czarterem do Sri Lanki (od 25 grudnia), albo lotami regularnymi do Włoch (Rzym i Mediolan), Irlandii (Dublin), Wielkiej Brytanii (Londyn, Manchester, Bristol i East Midlands), Niemiec (Monachium) oraz na krajowej trasie do Warszawy.

źródło: materiały nadesłane

zdjęcia: Rober NeumannPort Lotniczy Rzeszów-Jasionka

15-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)