REKLAMA

JASIONKA.Nowe połączenia lotnicze na następne wakacje! Z Jasionki na Majorkę, Maderę i Fuerteventurę (ZDJĘCIA, VIDEO)

JASIONKA.Nowe połączenia lotnicze na następne wakacje! Z Jasionki na Majorkę, Maderę i Fuerteventurę (ZDJĘCIA, VIDEO)

PODKARPACIE. Z lotniska w podrzeszowskiej Jasionce będziemy mogli polecieć w trzech nowych kierunkach: na Majorkę, Maderę oraz na Fuerteventurę. Nowe połączenia wystartują już w najbliższe wakacje 2022 roku. O planach biura podrózy Itaka, które będzie realizować te połączenia oraz o dalszych planach rozwoju lotniska mówiono na konferencji prasowej.

front_1

Adam Hamryszczak, prezes Portu Lotniczego w Jasionce, podczas konferencji mówił, jak ważne dla portu lotniczego są nowe połączenia:

-To szczególny moment dla naszego Lotniska Rzeszów–Jasionka, dlatego że te nowe połączenia czarterowe są największą ofertą w historii naszego portu lotniczego. Dzięki tym nowym kierunkom wyjdziemy poza pewne ramy dominujące w porcie Rzeszów–Jasionka. Naszym celem powinno być dążenie do jeszcze bardziej atrakcyjnych słonecznych destynacji. To jest cel zarządu portu lotniczego Jasionka i to w tę stronę powinny iść nasze plany na wakacje 2022 i nie tylko – mówił prezes Adam Hamryszczak.

Marszałek Władysław Ortyl zwrócił uwagę, że to krok w stronę rozwoju turystycznego dla Podkarpacia, a także dobra wiadomość dla wszystkich mieszkańców regionu:

Zaczęliśmy myśleć o wakacjach i o urlopach, chociaż za oknem jest wciąż chłodno, ale myślę, że tak należy działać: myśleć przyszłościowo. Zarząd portu lotniczego planuje, jak zwiększyć ilość pasażerów i jak poszerzyć możliwości lotniska. Zarząd Województwa Podkarpackiego jako współudziałowiec też szuka nowych dróg, aby zwiększyć kolejne obszary rozwoju. Dziękuję za inicjatywę Itaki i zapraszam mieszkańców Podkarpacia do skorzystania z możliwości, jakie dają nam nowe połączenia – mówił Władysław Ortyl, Marszałek Województwa Podkarpackiego.

enicz

-Pierwsze spotkania z biurem podróży Itaka odbyły się w 2019 roku. Już dwa lata temu planowano nowe kierunki lotów realizowanych z Portu Lotniczego Rzeszów – Jasionka jednak pandemia w 2020 roku pokrzyżowała plany. O zaletach długo planowanych kierunków na wakacje z Podkarpacia – mówił Piotr Henicz, Wiceprezes Zarządu ITAKA.

Jednym z pomysłów, aby zbliżyć się do roku 2019 roku, który był rekordowym dla branży turystycznego są decyzje dotyczące naszego inwestowania w Państwa region, w Podkarpackie. Chcemy, by zdecydowanie więcej turystów wyleciało na wakacje z portu lotniczego w Rzeszowie – mówił Piotr Henicz, Wiceprezes Zarządu ITAKA.

UMWP


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

2 kromki CHLEBA ŻOŁNIERZOM na KOLACJĘ! Białoruskie „obozy KONCENTRACYJNE”! OSIEROCENI z wojska!

tvPolska


16-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)