REKLAMA

Jechał rowerem mając 4 PROMILE alkoholu w organizmie!

CETULA/ PODKARPACIE. Nietrzeźwi rowerzyści stwarzają zagrożenie, nie tylko dla siebie, ale również dla innych uczestników dróg. 4 promile alkoholu w organizmie miał rowerzysta zatrzymany wczoraj w Cetuli przez policjantów. Cyklista nie był w stanie utrzymać prawidłowego toru jazdy. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

303-232274
Wczoraj, policjanci z posterunku w Wiązownicy wykonywali czynności służbowe w Cetuli. O godz. 13.25, mundurowi zauważyli rowerzystę, który jechał całą szerokością jezdni. Aby zapobiec tragedii na drodze, funkcjonariusze przerwali jazdę kierującemu jednośladem i zatrzymali go do kontroli drogowej. W czasie rozmowy z mężczyzną od razu wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 36-letniego mieszkańca gminy Wiązownica 4 promile alkoholu.

Za popełnione wykroczenie mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości grozi mu areszt lub wysoka grzywna.

KPP Jarosław


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KONFEDERACJA/ Dawid Szóstak: POLACY gospodarzami we własnym kraju

tvPolska

22-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)