REKLAMA

Jesteśmy dla Was w SEJMIE RP! Wywiady na gorąco, najnowsze informacje! (VIDEO)

Jesteśmy dla Was w SEJMIE RP! Wywiady na gorąco, najnowsze informacje! (VIDEO)

SANOK / WARSZAWA. Nasi warszawscy dziennikarze, a także reporterzy eSanok.pl, Rzeszów24.pl, Brzozów24.pl i grupy portali P24.pl podejmują kolejne wyzwania!

Rozwija się serwis tvPolska.pl, na którym mogą Państwo na bieżąco śledzić to, co dzieje się podczas obrad Sejmu RP. Nasza ekipa jest w Warszawie i prosto z siedziby parlamentu przy ul. Wiejskiej, relacjonuje dla Państwa przebieg posiedzeń oraz publikuje mnóstwo ciekawych wywiadów i komentarzy na gorąco udzielanych przez czołowych krajowych polityków, w tym posłów wybranych głosami mieszkańców Podkarpacia. Zapraszamy na www.tvPolska.pl!

tvPolska.pl to serwis zbudowany przez zespół eSanok.pl.

Znajdziecie w nim Państwo mnóstwo najnowszych informacji związanych z obradami parlamentarzystów. Podczas dni sejmowych, publikujemy KILKADZIESIĄT wywiadów z czołowymi polskimi politykami, w tym z posłami i senatorami wybranymi głosami mieszkańców Podkarpacia. Nasze kamery i mikrofony są NA STAŁE ZAINSTALOWANE w strefie mediów w Sejmie RP.

tvPolska.pl to KOMENTARZE NA GORĄCO! Błyskawicznie zbieramy dla Państwa wypowiedzi polityków, w których odnoszą się oni do najważniejszych tematów poruszanych podczas posiedzeń Sejmu RP.

Jesteśmy NIEZALEŻNYM SERWISEM, nie mają dla nas znaczenia barwy polityczne. Do wywiadów zapraszamy WSZYSTKICH, niezależnie od ich poglądów i przynależności partyjnej.

Każdego sejmowego dnia, nasi dziennikarze stają oko w oko z najważniejszymi osobami w państwie. Nie boimy się zadawać ważnych pytań, nie stronimy od najtrudniejszych tematów. Jeśli interesuje Państwa konkretna kwestia, prosimy o przesyłanie do nas PYTAŃ, KTÓRE W PAŃSTWA IMIENIU ZADAMY POLITYKOM! Adres: redakcja@p24.pl.

Zapraszamy na stronę www.tvPolska.pl oraz na profil Facebook tvPolska.pl.

Grupa portali P24.pl to między innymi: eSanok.pl, Rzeszów24.pl, Brzozów24.pl, Bieszczady24.pl, tvPodkarpacie.pl, Podkarpacie24.pl, Lesko24.pl, Ustrzyki24.pl, Strzyżów24.pl, tvKrosno.pl oraz Jasło24.pl.

To także kanał Youtube tvPodkarpacie, który ma 85 000 subsrybentów!


grafika poglądowa

20-12-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)