REKLAMA

Już w najbliższy weekend Kiermasz Wielkanocy na brzozowskim Rynku

Klimat zbliżającej się Wielkanocy będzie można poczuć już w najbliższą niedzielę na brzozowskim Rynku. Serdecznie zapraszamy na Kiermasz Wielkanocy w godz. 10:30 do 15:00. Płytę Rynku wypełnią klimatyczne stoiska lokalnych przedsiębiorców oraz organizacji. Wśród wielu oferowanych produktów znajdą się m.in: wiklinowe koszyczki, palmy wielkanocne, świąteczne stroiki i ręcznie zdobione pisanki i zabawki dla dzieci, jak również przysmaki w postaci ciast i potraw przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich, swojskie wędliny, chleby, sery i miody.

Podczas kiermaszu wystąpią dzieci i młodzież z Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy BieńczakAkademii Wokalno-Aktorskiej MF. Artis oraz gościnnie zaprezentują się Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Przysietnicy.

Ponadto darmowy poczęstunek w postaci wielkanocnego żurku oraz specjalnie z myślą o najmłodszych możliwość zrobienia sobie zdjęcia w wielkanocnej scenerii i słodkości.

Do zobaczenia na Kiermaszu Wielkanocnym w Brzozowie!

Przyjdźcie, aby cieszyć się atmosferą świąt, odkrywać nowe smaki i zdobywać inspiracje na nadchodzące Wielkanocne święta! 

kiermasz-wielkanocny-2_2

 

źródło:Gmina Brzozów

 

22-03-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)